Hakkımızda

Bilginiz Geleceğinizdir !

BTQ

İş zekası (BI) nın Türkiye ve Dünyadaki yükselen trendi ve bu konudaki profesyonel bakış açısı ve bilgi birikimi ihtiyacını karşılamak için kurulmuş danışmanlık şirketidir.

a

ERP konusunda sektörün önde gelen danışmanlık firması BTI’ın yönetim kadrosu tarafından ERP ve İÅž Zekası ürünü bağımsız olmak üzere çözüm odaklı hizmet sunmaktadır.

 

Holdinglere, sektörlerinin lideri konumundaki büyük firmalara ve KOBİ’lere ihtiyaçları doğrultusunda BI çözümü ve danışmanlığı sunan BTQ için her proje eşsiz bir yolculuktur. Güven, Uzmanlık ve Kalite mottoları ile her müşterisine rakabet avantajı ve daha iyi yatırım geri döünüşümü sağlamayı hedefleyen (ROI) BTQ, önce müşteri ihtiyaçlarını anlayıp daha sonra uzmanlıkları doprultusunda ürün, çözüm ve danışmanlık sunmaktadır. BTQ danışmanlığı sorularınıza kolay ve hızlı yanıt bulmanızı sağlarken tahmini cevaplar yerine analiz ve datanıza dayanan güvenilir sonuçlar sağlamaktadır.  BTQ aynı zamanda BI konusunda önemli çözümler sunan Qlikview ve LOGO’nun iş Ortağıdır.

.

m
m
m